افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.salamatnews.com

1398/12/25

مرگ با الکل از کرونا پیشی گرفت

مرگ با الکل از کرونا پیشی گرفت

سلامت نیوز: رییس اورژانس فارس از مسمومیت 264 نفر در فارس بر اثر مصرف الکل خبر داد و گفت: از این تعداد 31 نفر تا کنون جان خود را از دست داده اند.

محمدجواد مرادیان در گفت وگو با ایرنا از مسمومیت 264 نفر با الکل صنعتی و مسموم و غیر استاندارد در استان فارس خبر داد و اظهارداشت: از این تعداد متاسفانه 31 تفر از آنان فوت شده اند.

رییس اورژانس فارس افزود: 169 نفر از مراجعین متعلق به شیراز بودند که 25 نفر جان خود را از دست داده و یک نفر نیز در یکی از شهرستان های فارس جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه جانباختگان سوءمصرف الکل از بیماری کرونا پیشی گرفته است، از مردم تقاضا کرد: به شایعات توجه نکنند و جان خود را به خطر نیندازند.

مرادیان اظهار داشت: خانواده‌ها نظارت بیشتری بر روی رفتار و کارهای جوانان و نوجوانان خود داشته باشند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس بیان کرد: مردم و به خصوص جوانان به تبلیغات دروغین فضای مجازی که اغلب هم بدون پشتوانه علمی است، توجه نکنند.

مرادیان اظهار کرد: با توجه به آنکه بیماری از طریق سیستم تنفسی وارد بدن می‌شود مصرف الکل هیچ تاثیری در پیشگیری و درمان کرونا ندارد. بهترین راهکار برای مقابله با این ویروس، قرنطینه کردن و در خانه ماندن و نیز رعایت مسائل بهداشتی است.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.