افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.salamatnews.com

1398/12/24

مواد غذایی که لاغرتان می‌کند

مواد غذایی که لاغرتان می‌کند

سلامت نیوز:بعضی از خوراکی ها اگر ناشتا مصرف شود باعث کاهش وزن می شود. از جمله این مواد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

آلوئه ورا با لیمو

به گزارش سلامت نیو به نقل از روزنامه خراسان ، مخلوط این دو ماده، روند هضم را آسان می کند و آب اضافی بدن را از بین می‌برد که در نهایت به کاهش وزن می‌انجامد.

یک برگ از آلوئه ورا را بردارید، پوست رویی آن را بکنید به طوری که ژل داخل آن مشاهده شود. ژل آن را با قاشقی جدا کنید و آن را در ظرفی بریزید. یک لیمو بردارید و آب آن را بگیرید، سپس آن را با یک لیوان آب و ژل مخلوط کنید. برای این که ژل در آب حل شود، به آن کمی گرما دهید.شعله گاز را روی متوسط بگذارید و منتظر بمانید تا مخلوط یکدست شود.

سیب

سیب مقدار زیادی فیبر دارد، فیبر نیز شامل پکتین است. پکتین به عنوان فیبر طبیعی باعث افزایش دفع مواد زاید از روده و در نتیجه کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های مرتبط با دستگاه گوارش می شود. با خوردن یک عدد سیب به صورت ناشتا، شما مدت زمان زیادی احساس سیری می‌کنید.

چای سبز

این نوشیدنی شامل کاتچین وکافئین است که سیستم متابولیسم بدن را افزایش می دهد، موجب چربی سوزی می‌شود و اشتها را نیز کاهش می‌دهد. این نوشیدنی خیلی سریع تاثیرش را روی بدن می‌گذارد و از وزن تان می‌کاهد.

برای کاهش وزن به این نکات توجه کنید:

از کم آغاز کنید

بدن نسبت به تغییرات ناگهانی عکس العمل خوبی نشان نمی‌دهد. اما اگر این تغییرات آهسته و پیوسته باشد، با آن سازگار می شود که نتیجه مطلوبی به همراه دارد. به همین دلیل، اگر می‌خواهید رژیم غذایی تان را تغییر دهید، بهتر است که از تغییرات کوچک آغاز کنید. متناسب با سبک زندگی تان پیش رویدبه سبک زندگی و ذائقه تان توجه کنید. به دنبال رژیمی باشید که با سبک زندگی و ذائقه تان جور در‌آید.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.