افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.salamatnews.com

1398/12/23

شرکت هواپیمایی ماهان تقصیر را گردن ظریف و نمکی انداخت!

شرکت هواپیمایی ماهان تقصیر را گردن ظریف و نمکی انداخت!

سلامت نیوز: شرکت هواپیمایی ماهان که این روزها با هجمه های شدید رسانه های و مردمی برای عدم لغو پروازهای خود به چین مواجه شده امروز با انتشار نامه ای در روزنامه شرق که دیروز آنها را متهم به یکی از دلایل ورود ویروس کرونا به ایران خوانده بود نوشت : درخواست‌های مکرر وزارتخانه‌های محترم خارجه و بهداشت و سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر بازگرداندن دانشجویان نخبه و ایرانیان گرفتار‌ آمده در چین، مبادرت به انتقال دانشجویان نمود.در صورتیکه این فقط یک پرواز از میان چندین پرواز این شرکت بوده است.

اما این شرکت توضیحی درباره اینکه چرا بعد از انتقال دانشجویان به ایران باز هم به پرواز های خود ادامه داد و بدون رعایت پروتکل ضد عفونی یک کشور را در معرض این اپیدمی سهمگین قرار داد ؟

چرا مدیر عامل این شرکت با انداختن عکس یادگاری با مسئولین چینی همچنان پای فشاری بر ادامه روابط داشت.

بنظر میرسد در این رابطه ورود دادستان کشور به این مسئله میتواند هم پاسخ مردم خشمگین به این رویداد را بدهد و هم زوایای این موضوع را بر همه روشن کند.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.