افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.salamatnews.com

1398/11/18

تلفات کروناویروس به 636 نفر رسید

تلفات کروناویروس به 636 نفر رسید

سلامت نیوز: کمیسیون ملی سلامت چین امروز (جمعه) اعلام کرد که تاکنون شمار قربانیان کروناویروس جدید در چین به 636 نفر رسیده، بیش از 31 هزار و 100 نفر به این ویروس آلوده شده و در عین حال 1540 بیمار نیز درمان و ترخیص شده‌اند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، این کمیسیون در بیانیه جدید خود خبر داد که تا بامداد جمعه اطلاعات تازه‌ای از 31 هزار و 161 مورد تایید شده‌ی ابتلا به بیماری ذات‌الریه ناشی از کروناویروس جدید در 31 استان این کشور دریافت کرده و حال 4821 بیمار نیز وخیم گزارش شده است.

در عین حال در خارج از سرزمین اصلی چین این ویروس به بیش از 20 کشور سرایت کرده است.

بنابر گزارش اسپوتنیک، شماری از کشورها اخیرا شهروندان خود را از کانون شیوع این ویروس که شهر ووهانِ چین بوده خارج کرده‌اند.

کروناویروس می‌تواند باعث بروز اختلالات تنفسی شدید و عفونت حاد ریوی شود. ابتلا به این ویروس ابتدا با تب و سپس سرفه‌های خشک خود را نشان می‌دهد. اکثر افرادی که به این ویروس مبتلا می‌شوند در صورت درمان طی دو هفته سلامتی کامل خود را به دست می‌آورند.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.