افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.salamatnews.com

1398/09/18

سلامت مردم خط قرمز امنیت ملی باشد

سلامت مردم خط قرمز امنیت ملی باشد

سلامت نیوز:مهدیار سعیدیان ،سردبیر ماهنامه بین المللی دانستنیهای پزشکی در توئیتر خود ضمن انتشار یک رشته انتقادی درباره فعالیت ادامه دار طب اسلامی و سکوت مسئولین حوزه سلامت در مقابل آنها نوشت : ماجرای اجرای اولین واکسیناسیون در ایران و پرهیز مردم از واکسن زدن و گریستن 'امیرکبیر' را که شنیده اید؟

امروز هم سلامت جامعه بازیچه عده ای جاهل 'تریبون دار' شده که باسواستفاده از مقدسات به دنبال فریب مردم هستند.با این تفاوت که دیگر نه امیرکبیری هست و نه اشکی مانده برای ریختن!

ضروری است مجلس و قوه قضائیه هر چه سریعتر به موضوع مداخله گران و مدعیان طب اسلامی و تعلل در رسیدگی به جرائم و احکام این افراد ورود کنند که 'سلامت' جامعه بزرگترین حق الناسی است که بر گردن مدیران هست

رئیس قوه قضائیه می گوید که دادگاه ویژه روحانیت با مدعی طب اسلامی برخورد قاطع کرده،چه قاطعیتی که این افراد و نوچگانش آزادانه در فضای حقیقی و مجازی میگردند و هر روز انبارهای کثیفشان پیدا می شود؟!

جالب است که بگویم در شهر مشهد که اوج فعالیت این افراد بوده سال96 هشت مرکز طب اسلامی پس از پیگیری پلمپ شد ولی بعد از مدتی فک پلمپ شد!یا بعد از محرز شدن محکومیتش وکیلش از تعدادی از فعالان حوزه سلامت به اتهام توهین به روحانیت شکایت کرد! آقایان دانشگاه علوم پزشکی همانجاکنارکشیدند.

دقیقا این رفتارها رو نباید ساده گرفت.سلامت مردم خط قرمز امنیت ملی است

چرا امثال آقایان ولایتی و مرندی که زمانی وزیر بهداشت بوده اند با وجود اینکه بارها از آنها تقاضا کردیمدر این باره موضع نمی گیرند.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.