افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

ارتش ملی لیبی: با همه نیروهای ارتش ترکیه می‌جنگیم

ارتش ملی لیبی: با همه نیروهای ارتش ترکیه می‌جنگیم

سخنگوی نیروهای موسوم به "ارتش ملی لیبی" به فرماندهی خلیفه حفتر گفت: ارتش لیبی با همه نیروهای زمینی، دریایی، هوایی و سایبری ترکیه وارد نبرد می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، احمد المسماری، سخنگوی شورشیان شرق لیبی در کنفرانسی خبری اظهار داشت: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه از فقر برخی جوانان سوریه سوء استفاده و آن‌ها را با وعده پول سربازگیری کرده تا به لیبی منتقل سازد.

المسماری تاکید کرد، نیروهای 'ارتش ملی لیبی' علیه همه نیروهای زمینی، دریایی، هوایی و سایبری ارتش ترکیه مبارزه می‌کند.

وی تصریح کرد، مزدوران سوری در لیبی در معرض خسارت‌های سنگینی قرار گرفته‌اند و سرویس اطلاعات ترکیه آماده است تا هرگونه اخبار جعلی را با هدف دور کردن توجهات از خسارت‌های سنگینشان منتشر کند.

المسماری فاش کرد، این شبه نظامیان و از جمله آنها عناصر وابسته به تشکیلات تروریستی القاعده، داعش و انصار الشریعه به صبراته هجوم بردند و همگی اعضای خانواده ها را ربودند و آنها را به زور سلاح به شهر  الزاویه منتقل کردند.

وی تاکید کرد: نیروهای مسلح ما همان ارتش ملی لیبی هستند  و نبرد ما تا پیش از سرنگونی تشکیلات تروریستی داعش و القاعده در کشورمان پایان نخواهد یافت.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.