افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

غافلگیری‌های رهبر کره شمالی برای رئیس جمهوری آمریکا

غافلگیری‌های رهبر کره شمالی برای رئیس جمهوری آمریکا

رهبر کره شمالی در بهترین روزهای خود زندگی می‌کند چرا که دشمنش یعنی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا که از چندین سال پیش تهدید به براندازی وی می‌کند، در سخت‌ترین دوره زندگی خود به سر می‌برد.

به گزارش ایسنا، به نوشته رونامه فرامنطقه‌ای رای‌الیوم، رهبر کره شمالی یک‌سوم اعضای کمیته امور دولت را تغییر داد و نشست پارلمانی برگزار کرد که در آن حتی یک نماینده هم نبود که از زدن ماسک خودداری کرده باشد، به رغم شیوع ویروس کرونا در چین و کشورهای همسایه جنوبی آن از چند ماه پیش، اما تاکنون یک مورد مبتلا به ویروس کرونا هم در کشوری که با محاصره و تحریم‌های خفه‌کننده آمریکا مواجه است، ثبت نشده است.

 کره شمالی همچنان غافلگیری‌هایی دارد که رزمایش‌های نظامی برای شلیک موشکهای کوتاه بُرد کروز در دریای ژاپن و در ارتفاع چند کیلومتری از سطح دریا از جمله آنها است.

مسأله جدید این است که این موشک‌ها قابل رصد نیست و شلیک این موشک‌ها دو هفته پس از رزمایش دریایی آمریکایی با کشتی‌ها و هواپیماهای جنگی در منطقه انجام می‌شود و با این اقدام رهبر کره شمالی به آمریکایی‌ها گفته است که ما آماده‌ایم و از رزمایش‌های شما ترسی نداریم.

رهبر کره شمالی تنها رهبر جهان است که ترامپ را خوار کرده است و وی را از غرب به شرق برای حضور در دو نشست یکی در سنگاپور و دیگری در هانوی ویتنام کشانده است بدون این که  امتیازی بدهد.

کیم جونگ اون محکم و پابرجا است و آزمایش‌های موشکی مختلفی آغاز کرده است و به آن ادامه می‌دهد و این در حالی است که ترامپ در بدترین روزهای خود به سر می‌برد چرا که بیش از 23 هزار تن به خاطر ابتلا به ویروس کرونا، جان خود را از دست داده‌اند و حکام آمریکا نافرمانی از وی را آغاز کردند و با دستورالعمل‌های وی مخالفت کرده‌اند.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.