افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

گریفیث: یمن نمی‌تواند همزمان وارد دو جنگ شود

گریفیث: یمن نمی‌تواند همزمان وارد دو جنگ شود

فرستاده سازمان ملل به یمن تأکید کرد جنگ جدید علیه کرونا موجب فرسایش توانایی‌ها و امکانات یمن می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه روسیا الیوم، مارتین گریفیث، فرستاده سازمان ملل به یمن در گزارشی به شورای امنیت گفت: در طول دو هفته گذشته وارد مذاکراتی با طرف‌های یمنی درباره پیشنهادات سازمان ملل شدیم. درباره پیشنهاد آتش‌بس در سرتاسر یمن به پیشرفت خوبی رسیده‌ایم. درحال حاضر برای رفع اختلافات میان دو طرف تلاش می‌کنیم.

وی افزود: تمامی نگاه‌ها اکنون متوجه طرف‌های درگیر یمنی است اکنون زمان اتخاذ تصمیمات سخت است. تصمیماتی که دو طرف به اتخاذ آن نیاز دارند اهمیت زیادی برای آینده یمن دارد. فرصتی برای تحقق صلح در یمن وجود دارد. اکنون بهترین زمان است که طرف‌ها سلاح‌هایشان را کنار گذاشته و به راهکار سیاسی دست یابند.

گریفیث درباره کرونا در یمن گفت: ما باید به کرونا در یمن توجه داشته باشیم. یمن نمی‌تواند همزمان وارد دو جنگ شود؛ یکی جنگ نظامی و دیگری جنگ علیه کرونا. جنگ جدید علیه کرونا احتمالا موجب فرسایش توانایی‌ها و امکانات یمن می‌شود. کمترین کاری که می‌توانیم بکنیم توقف جنگ در یمن است تا با تهدید جدید مقابله کنیم.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.