افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/06

رزمایش هوایی مشترک آمریکا و اسرائیل بدون دیدارهای زمینی!

رزمایش هوایی مشترک آمریکا و اسرائیل بدون دیدارهای زمینی!

پس از آنکه رزمایش نظامی مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی به دلیل نگرانی‌ها از شیوع ویروس کرونا لغو شد، رزمایش مشترک یگان‌های هوایی دو طرف بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) آغاز خواهد شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، آویخای ادرعی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی امروز توییت کرد: ظهر امروز یک تمرین بین‌المللی یگان هوایی اسرائیل و ارتش آمریکا در جنوب (اراضی اشغالی) آغاز خواهد شد و ظهر پنج‌شنبه پایان خواهد یافت.

ادرعی افزود: بخشی از این تمرین به فعالیت‌های جنگنده‌های اف - 35 اختصاص خواهد داشت.

سخنگوی ارتش اسرائیل در ادامه تاکید کرد: این تمرین تنها در هوا انجام خواهد شد و طی آن هیچ‌گونه دیدار زمینی وجود نخواهد داشت.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی عصر دوشنبه از ثبت 135 مورد جدید ابتلا به کرونا و افزایش تعداد کل مبتلایان در اراضی اشغالی به 1238 تن و وخامت حال 24 تن از آنها خبر داد.

رژیم صهیونیستی چهارشنبه گذشته تصمیم گرفت مرزهای زمینی خود با مصر و اردن را در چارچوب مبارزه با شیوع ویروس کرونا ببندد، همچنین شبکه 13 تلویزیون این رژیم به احتمال تشکیل کابینه اضطراری در اراضی اشغالی اشاره کرد.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.