افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/06

نتانیاهو: احتمال ابتلای یک میلیون اسرائیلی به کرونا و مرگ بیش از 10 هزار تن وجود دارد

نتانیاهو: احتمال ابتلای یک میلیون اسرائیلی به کرونا و مرگ بیش از 10 هزار تن وجود دارد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت که احتمال ابتلای یک میلیون اسرائیلی به کرونا و جان باختن 10 هزار تن از این افراد طی یک ماه وجود دارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جریان نشست دوشنبه شب با وزرای بهداشت، دارایی و امنیت این رژیم اظهار کرد، اگر اقدامات جدی برای مقابله با گسترش کرونا در اراضی اشغالی اتخاذ نشود، احتمال رخ دادن سناریوها و فاجعه بهداشتی طی هفته‌های آتی وجود دارد.

وی در این جلسه که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، تأکید کرد: ممکن است که تعداد مبتلایان به کرونا به یک میلیون تن برسد و در وضعیت دشواری قرار بگیریم. همچنین ممکن است که 10 هزار تن در اسرائیل جانشان را از دست بدهند.

درپی گسترش کرونا در اراضی اشغالی و افزایش تعداد مبتلایان به 1656 تن قرار است که کابینه رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) دستورالعمل‌هایی را برای ساکنان اراضی اشغالی تصویب کند.

در همین راستا، مقامات مطلع به خبرگزاری معا گفتند، تصمیمی که امروز در کابینه اتخاذ می‌شود، شامل ممنوعیت هرگونه فعالیت ورزشی در بیرون از خانه و محدود کردن خروج شهروندان تا 100 متری منازل‌شان به استثنای خروج برای خرید کالاهای ضروری است.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.