افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/11/26

رایزنی پوتین و زلنسکی درباره درگیری‌های شرق اوکراین

رایزنی پوتین و زلنسکی درباره درگیری‌های شرق اوکراین

بخش مطبوعاتی کرملین اعلام کرد، روسای جمهوری روسیه و اوکراین در تماسی تلفنی در خصوص وضعیت بحرانی شرق اوکراین با تمرکز بر اجرای توافق‌های مینسک گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در بیانیه روز جمعه کرملین آمده است: جنبه‌های مختلف حل و فصل درگیری درون اوکراینی مورد بحث قرار گرفت. رئیس جمهوری روسیه بر اهمیت اجرای کامل و بی قید و شرط توافقنامه‌های مینسک و تصمیمات اتخاذ شده در اجلاس‌هایی با فرمت نرماندی چهار، از جمله در پاریس به تاریخ 9 دسامبر 2019 تأکید کرد. در ارتباط با اظهارات شنیده شده نمایندگان رهبری اوکراین، ولادیمیر پوتین یک سؤال ساده مطرح کرد؛ آیا کی‌یف قصد دارد توافق‌های مینسک را واقعاً عملی کند؟

در ادامه این بیانیه آمده است: این رهبران همچنین به موضوعات مربوط به حفظ آتش‌بس پایدار، جداسازی بیشتر نیروها و تجهیزات در امتداد خط تماس و همچنین مین‌زدایی اشاره کردند. آن‌ها ابراز آمادگی کردند تا به تلاش‌های خود برای آزادی و تبادل زندانیان مرتبط با درگیری ادامه دهند.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.