افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/11/25

تور اروپایی و خاورمیانه‌ای پامپئو برای طرح مسائل امنیتی با شرکا

تور اروپایی و خاورمیانه‌ای پامپئو برای طرح مسائل امنیتی با شرکا

جنبش حماس در واکنش به تهدید نتانیاهو نسبت به انجام حمله غافلگیرانه بی‌سابقه علیه این جنبش، اعلام کرد، حماس برای ریشه‌کن کردن نتانیاهو آماده می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، خلیل الحیه، معاون جنبش حماس در پیامی به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: اگر حماس را تهدید کنی، حماس برای ریشه‌کن کردنت آماده می‌شود. ما به تو قول می‌دهیم که از سرزمین ما بروی.

وی افزود: اگر روابط و هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی متوقف نشود، جهان مخالفت ما با طرح معامله قرن را باور نمی‌کند. ما به عنوان یک فلسطینی‌ موظفیم موضع خود را در تاریخ مشخص کرده و با معامله قرن در کلام و عمل مقابله کنیم.

الحیه ادامه داد: اتحاد ملی تنها با توافق پیرامون این مسأله که رژیم اشغال‌گر دشمن ماست و هیچ جایی در سرزمین فلسطین ندارد، حاصل می‌شود.

وی با بیان اینکه تنها راه مقابله با معامله قرن مقاومت همه‌جانبه با اشغال‌گر است، بار دیگر خواستار لغو به رسمیت شناخته شدن رژیم صهیونیستی و توقف هماهنگی امنیتی با این رژیم شد و تأکید کرد، تنها عملیات قهرمانانه در مقابل این دشمن کارساز است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگو با شبکه 20 اسرائیل مدعی شد: ما بر طبل جنگ نمی‌کوبیم و به دنبال درگیری مسلحانه جدید با جنبش حماس نیستیم اما برای بزرگترین اقدام غافلگیرانه علیه حماس آماده می‌شویم. به جزئیات این غافلگیری اشاره‌ای نمی‌کنم اما متفاوت‌تر از قبل خواهد بود.

نتانیاهو همچنین گفت: اگر به پرواز درآمدن بالونهای حامل مواد آتش‌زا و حملات موشکی از غزه متوقف نشود، این عملیات غافلگیرانه هر لحظه امکان دارد، آغاز شود.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.