افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/11/23

انحلال کلاه آبی‌ها به دستور مقتدی صدر

انحلال کلاه آبی‌ها به دستور مقتدی صدر

رهبر جریان صدر عراق از انحلال کلاه آبی ها خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در توییتر نوشت: ما از فشارهای حزبی و قومی برای تشکیل دولت موقت مطلع شدیم، این مسئله باعث عدم رضایت ما نسبت به دولت جدید خواهد شد و منجر می‌شود که پس از سکوت اجباری، اعلام بیزاری کنیم زیرا که ما همواره خواستار اصلاحات هستیم.
وی همچنین گفت، طبق اخبار موثق، با وجود برخی خرابکاری‌ها، آشوب‌ها، انقلاب به صورت تدریجی در حال بازگشت به مسیر اولیه خود است.
مقتدی صدر ادامه داد: من امیدوار هستم که انقلابیون به طور تدریجی و مسالمت آمیز این آشوبگران را کنار بزنند، در همین راستا من انحلال نیروهای کلاه آبی ها را اعلام می‌کنم و راضی نیستم که این افراد تحت عنوان جریان صدر در مکانهای تظاهرات حضور داشته باشند مگر اینکه بدون اعلام وابستگی حزبی خود و یکی شدن با تظاهرکنندگان حضور داشته باشند.
وی تاکید کرد: برخی از تظاهرکنندگان صلح جو توانستند ترس را کنار بگذارند و با شجاعت از خرابکاران و نفوذی‌ها اعلام برائت کنند، من نیز این اقدام را کاملا تائید می‌کنم و از نیروهای امنیتی می‌خواهم امنیت را در تظاهرات با دور کردن خرابکاران و نیز به منظور حفاظت از تظاهرکنندگان مسالمت‌آمیز برقرار کرده و با هر شخصی که به آنها حمله می‌کند حتی اگر از طرفداران من بودند به شدت برخورد کنند.
انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.