افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.ilna.ir

1396/11/25

رای یک قاضی دیگر علیه برنامه مهاجرتی ترامپ

رای یک قاضی دیگر علیه برنامه مهاجرتی ترامپ

یک قاضی فدرال آمریکا به متوقف شدن تصمیم دولت این کشور برای لغو قانون مهاجرت رای داد.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس، یک قاضی فدرال آمریکا روز گذشته –سه‌شنبه-  اعلام کرد که دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا «دلایل قانونی کافی» برای پایان دادن به برنامه‌ مهاجرتی (داکا) را ارائه نکرده است.

بر همین اساس، قاضی «نیکلاس گارائوفیس» در بروکلین با صدور حکمی کتبی اعلام کرد که رئیس‌جمهور جمهوری‌خواه «بدون شک» اختیار پایان دادن به برنامه مهاجرنی کسانی که در کودکی به آمریکا آمده‌اند را دارد اما به اقدام‌های غیرقانونی در این زمینه متکی شده است.

وی افزود که دولت ترامپ می‌تواند سیاست‌ها و اولویت‌هایی که پیشتر از سوی رئیس‌جمهوری سابق آمریکا اعمال شده است را تغییر دهد.

گارائوفیس در این باره گفت که حکمش نیازی به تایید از سوی دولت ندارد و مشمول تجدیدنظر نمی‌شود.

حکم این قاضی فدرال آمریکا پس از آن صادر شد که گروه‌های حامی حقوق مهاجران و 15 ایالت و همچنین منطقه کلمبیا به این موضوع شکایت کردند.

بر اساس قانون مهاجران در آمریکا، کسانی که در کودکی به همراه خانواده خود به صورت غیرقانونی به آمریکا آمده اند حق کار و زندگی در این کشور را دارند.

 

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.