افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.mehrnews.com

1396/11/14

روی همه بام های یزد در کنار بادگیرها پنل انرژی خورشیدی نصب شود

روی همه بام های یزد در کنار بادگیرها پنل انرژی خورشیدی نصب شود

به گزارش خبرنگار مهر، رضا اردکانیان عصر امروز در جلسه شورای اداری استان یزد با بیان اینکه می توان برای رفع همه مشکلات استان روی منبع عظیم و غنی گردشگری استفاده کرد، اظهار داشت: این ظرفیت می تواند حتی مشکلات حوزه انرژی و آب را نیز برطرف کند.

وی بیان کرد: در بحث آب به طور قطع وزارت نیرو در دولت دوازدهم سیاست هایی را دنبال می کند و همه راه های تامین آب را مورد بررسی قرار خواهد داد.

اردکانیان عنوان کرد: ما با خشکسالی مقابله نمی کنیم بلکه راه های تامین آب را باید دنبال کنیم به این شرط که مسئولان استان یک برنامه جدی و عملی برای مصرف بهینه آب داشته باشند.

وزیر نیرو تصریح کرد: نباید بدمصرفی را ادامه دهیم بنابراین نمی توان از دولت توقع داشت که تضمین بدهد در هر شرایطی آب را برساند بلکه باید بحث بهره وری آب را به درستی تبیین کنیم.

وی ادامه داد: در کشور حوزه صنعت 34 درصد سهم اشتغال دارد، باید هرگونه هست برای آن آب تامین شود.

اردکانیان بیان کرد: در حوزه تامین برق نیز یزد ظرفیت عظیمی دارد و در یزد می توان روی همه پشت بام ها در کنار بادگیرها، پنل های انرژی خورشیدی نیز داشته باشیم.

وی عنوان کرد: نوع نگاه ما به استفاده بهینه از منابع موجود باید تغییر کند و با این تغییر می توانیم هزینه های هنگفت برای ساخت نیروگاه را صرف اقدامات دیگر کنیم.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.