افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

کرونا ترمز استخدام گوگل را کشید

کرونا ترمز استخدام گوگل را کشید

به نظر می رسد گوگل تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا، روند استخدام خود را تغییر داده و موجب کاهش شدید جذب نیروهای انسانی جدید به این شرکت شده است.

به گزارش ایسنا، ساندار پیچای، مدیر ارشد اجرایی شرکت گوگل به تازگی با انتشار بیانیه و ایمیلی به تمامی کارکنان و پرسنل این شرکت از کاهش شدید روند استخدام گوگل خبر داده است.

بر اساس بیانیه گوگل که در وبسایت theverge نیز آمده است، این شرکت که تحت‌تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا تصمیم گرفته از منابع مالی و انسانی خود به بهترین شکل ممکن بهره گیری کند، در این خصوص خاطرنشان کرده است: از آنجایی که شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا تاثیر و تبعات منفی متعددی بر شرکت‌های مختلف از جمله گوگل داشته است، ما تصمیم گرفته ایم روند استخدام نیروهای انسانی جدید را به شدت کاهش دهیم تا بدین ترتیب بتوانیم مدیریت بهتر و بیشتری بر روی فعالیت های کنونی خود در بخش های مهم و حساس داشته باشیم.

این بیانیه همچنین تاکید کرده است: این شرکت قصد دارد از منابع مالی و انسانی خود در مسائل و مراکز استراتژیک و مهمی همچون توسعه دیتاسنترها و مارکتینگ در بحبوحه همه گیری بیماری کشنده کووید 19 استفاده بهینه تری کند.

گوگل در سال 2019 میلادی حدود 20 هزار نفر را به استخدام خود درآورد و هدف مشابهی برای سال 2020 نیز داشت که حالا به نظر می رسد که طبق بیانیه جدید گوگل، این شرکت از استخدام نیروهای انسانی جدید در کشورهای مختلف جهان صرف نظر کرده است.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.