افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.mehrnews.com

1396/11/14

آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی

آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی

به گزارش خبرگزاری مهر، معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی رجا با اعلام این خبر افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده، در روز یکشنبه 15 بهمن ماه 96، تنها فروش بلیت قطارهای مسافری محور تهران – مشهد عرضه خواهد شد و بلیت سایر محورها در ساعت 8 صبح روز دوشنبه 16 بهمن به فروش خواهد رسید.

محمدرضا شناسنده گفت: برنامه نوروزی سال 1397 این شرکت از 25 اسفند 96 آغاز شده و تا 15 فروردین 97 ادامه دارد.

وی اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، برای محور تهران- مشهد روزانه 11 قطار و برای محورهای کمربندی منتهی به مشهد روزانه 16 قطار اختصاص یافته است. و در مجموع تعداد50 قطار بین شهری رجا روزانه به شهرهای مختلف کشور سیر خواهد داشت. 

شناسنده افزود: با توجه به ظرفیت ایجاد شده، هموطنان گرامی می توانند با برنامه‌ریزی مناسب و توزیع زمان سفرهای خود، به صورت غیرحضوری (اینترنتی، اپلیکیشن های گوشی های موبایل و تلفنی از طریق شماره تلفن 1539) یا با مراجعه حضوری به نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور، اقدام به خرید بلیت کنند.

وی از مردم درخواست کرد به هنگام خرید حضوری بلیت قطارهای مسافری بمنظور لزوم درج کد ملی و تاریخ تولد خود در برگه‌های بلیت، حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند و بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

شناسنده تأکید کرد: بلیت‌های غیرهمنام با کارت ملی مسافر و یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری بعمل خواهد آمد.

وی گفت:مردم برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا شامل نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع رسانی این شرکت با شماره تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.raja.ir مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: شماره پیامک 3000139 شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.