افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.mehrnews.com

1396/11/14

لغو و تعلیق 17 مجوز دفتر خدمات مسافرت هوایی در یک ماه گذشته

لغو و تعلیق 17 مجوز دفتر خدمات مسافرت هوایی در یک ماه گذشته

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده گفت: ظرف نه ماه گذشته نیز، به 899 مورد شکایات صورت گرفته از طریق سامانه حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری از شرکت های هواپیمایی و406 شکایت از دفاتر خدمات مسافرت هوایی رسیدگی و اقدامات لازم صورت گرفته است.

وی افزود: در بازرسی های مستمر و موردی کارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان از دفاتر خدمات مسافرت هوایی تهران و شهرستان ها مواردی از جمله عدم تمدید ضمانت نامه، عدم احراز شرایط راه اندازی پس از تعلیق در مدت تعیین شده و از همه مهمتر عدم توجه به اخطارها و دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری محرز شد.

جعفرزاده تصریح کرد: در یک ماه گذشته نیز  8 دفتر لغو و 9 دفتر خدمات مسافرت هوایی تعلیق شد  که 2 مجوز دفتر خدمات مسافرت هوایی به علت گرانفروشی و فروش بلیت تقلبی تعلیق و لغو شده است.

گفتنی است؛ بازرسی ها و نظارت بر نحوه توزیع بلیت هواپیما در ایام نوروز با هماهنگی سایر دستگاه‌های نظارتی افزایش خواهد یافت.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.