افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

بانوان در ابعاد مختلف در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند

بانوان در ابعاد مختلف در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند

ایسنا/لرستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان گفت: بانوان در ابعاد مختلف در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.

سمانه حسن‌پور عصر روز گذشته در بازدید از کارگاه تهیه ماسک مرکز شماره 2 آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران خرم‌آباد، اظهار کرد: بانوان در ابعاد مختلف در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.

وی با بیان اینکه مدیریت منازل در درجه اول در اختیار بانوان است و بانوان در بحث مدیریت منازل در ارتباط با بحث در خانه ماندن کرونا نقش بسیار مهم و کلیدی را عهده‌دار هستند، افزود: ما شیرزنان توانمندی در استان داریم که علاوه بر توجه و تمرکز بر خانواده‌ها، خیلی دل‌سوزانه مدیریت امور خانواده را بر عهده می‌گیرند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان ادامه داد: بانوان نشان دادند در بسیاری از امور از جمله تولید و دوخت ماسک بسیار تأثیرگذار باشند.

حسن‌پور با بیان اینکه در تولید مواد ضدعفونی شیر زنان لرستان، حضور بسیار پررنگی داشته‌اند، تصریح کرد: حضور ویروس کرونا باعث یک‌سری تقاضاها شد که یک جهش را در تولید استان توسط بانوان رقم زده است.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.