افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

درخواست‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد از حریرچی

درخواست‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد از حریرچی

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جهت تکمیل دو بیمارستان‌ نرگسی گچساران و بهمئی، تعیین تکلیف وضعیت بیمارستان‌های چرام، لنده، دنا و پاتاوه نگاه ویژه ای داشته باشید.

حسین کلانتری عصر روز جمعه 29 فروردین ماه در نشست ستاد مقابله با کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت  افزود: نخستین نشست ستاد مدیریت کرونا در استان روز 13 بهمن ماه 98 برگزار شد.

وی اظهارکرد: راه اندازی کارخانه الکل بعد از یک دهه، تغییر خط تولید کارخانه سینره به تولید مواد ضدعفونی کننده، راه اندازی کارگاه‌های تولید ماسک و راه اندازی دستگاه رادیولوژی بیمارستان شهید جلیل تنها بخشی از اقدامات استان در این ایام بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به راه اندازی آزمایشگاه تست کرونا در استان خاطرنشان کرد: روزانه 25 هزار ماسک در استان تولید می شود و دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان شهید  جلیل نیز در این مدت راه اندازی شد.

کلانتری تصریح کرد: 58 مبادی ورودی و خروجی استان با کمک سپاه پاسداران، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر و بسیج کنترل می شد.

وی خطاب به معاون وزیر بهداشت ادامه داد: وزارت بهداشت برای تکمیل بیمارستان‌های نرگسی گچساران و بهمئی، تعیین تکلیف وضعیت بیمارستان‌های چرام، لنده، دنا و پاتاوه و تقدیر از کادر درمانی به استان کهگیلویه و بویراحمد نگاه ویژه ای داشته باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر از مردم و مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان عنوان کرد: زحمات کادر درمانی، نماینده ولی فقیه در استان، نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان، منتخبین مردم، مجمع نمایندگان استان، شهرداران، فرمانداران، دهیاران، صدا و سیما، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، هلال احمر، اصناف، اصحاب رسانه، فعالان فضای مجازی، مجموعه صمت، سازمان‌های مردم نهاد، اتاق بازرگانی و...قابل تقدیر است و مردم فهیم استان با صبوری ما را در طرح‌های ملی فاصله گذاری اجتماعی و هوشمند همراهی کردند.

کلانتری تاکید کرد: 14میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار از سوی وزارت بهداشت به استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.

وی اظهارکرد: 36 جلسه در خصوص کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد با 382 مصوبه برگزار شد که تا کنون 379 مصوبه عملیاتی شده و مابقی در حال اجراست.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نشست مشترک احزاب اصولگرا و اصلاح طلب در استان برای کمک به وضعیت بیماران کرونایی و کادر درمان استان تشکیل شد.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.