افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

تصفیه‌خانه شهرک صنعتی شماره یک دورود در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد

تصفیه‌خانه شهرک صنعتی شماره یک دورود در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: تصفیه‌خانه شهرک صنعتی شماره 1 دورود در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

بختیار رازانی روز گذشته در جریان بازدید از شهرک صنعتی شماره 1 دورود، اظهار کرد: به‌زودی، شاهد بهره‌برداری از تصفیه‌خانه این مجموعه خواهیم بود.

وی تصریح کرد: این تصفیه‌خانه 50 مترمکعبی، یک تصفیه‌خانه پیش‌ساخته است که بر اساس طرح ابلاغی سازمان صنایع کوچک ایران و برای نخستین بار در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی لرستان اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان ادامه داد: تصفیه‌خانه پیش‌ساخته شهرک صنعتی شماره 1 دورود، با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال احداث شده است که در آینده نزدیک، به بهره‌برداری خواهد رسید.

رازانی خاطرنشان کرد: جهش تولید نه یک شعار، بلکه یک نیاز جامعه امروز و فردای ایران اسلامی است، لذا در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان با توسعه زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، در این عزم ملی مشارکت خواهد کرد.

وی اضافه کرد: یکی از مشکلات شهرک صنعتی شماره 1 دورود که از سنوات قبل وجود داشته، کمبود آب بود، لکن با حمایت استاندار لرستان و همراهی شرکت آب منطقه‌ای استان، رفع این مشکل در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مصوب شد که عملیات اجرایی آن در حال انجام است و طی روزهای آینده، شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.