افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

احداث باند دوم محور خرم‌آباد به نورآباد نقش مهمی در کریدور ترانزیتی غرب کشور دارد

احداث باند دوم محور خرم‌آباد به نورآباد نقش مهمی در کریدور ترانزیتی غرب کشور دارد

ایسنا/لرستان مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: احداث باند دوم محور خرم‌آباد به نورآباد نقش مهمی در کریدور ترانزیتی غرب کشور دارد.

مهندس خالقی در بازدید از روند اجرای پروژه‌های راهسازی در سلسله و دلفان، با اشاره به زیرگذر فیروزآباد، اظهار کرد: این پروژه با 1200 متر طول، دولاین کند رو، دو دستگاه پل دوربرگردان، 450 شمع بتنی و 2400 متر دیوار حائل در طرفین در حدود 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با تکمیل دیوار حائل و روسازی مسیر در ماه‌های آینده، در هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی همچنین در خصوص پروژه احداث باند دوم محور فیروزآباد به الشتر، تصریح کرد: این پروژه با 14 کیلومتر طول هم‌اکنون 7 کیلومتر آن به بهره‌برداری رسیده و زیر بار ترافیک است و 7 کیلومتر باقی مانده آن‌هم، بالغ‌بر 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

خالقی با اشاره به پروژه احداث باند دوم محور خرم‌آباد به نورآباد و نقش مهم آن در کریدور ترانزیتی غرب کشور، خاطرنشان کرد: طول این پروژه 91 کیلومتر بوده که 65 کیلومتر آن به بهره‌برداری رسیده و هم‌اکنون زیر بار ترافیک بوده و مابقی آن در قطعات مختلف دارای پیمانکار بوده و عملیات اجرایی آن در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان در بازدید از پروژه احداث محور الشتر به بروجرد در محل تونل اسپژ با اشاره به توقف عملیات اجرایی این پروژه در سال‌های گذشته دلیل آن را کمبود اعتبارات و عدم پرداخت مطالبات پیمانکار پروژه اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد که با پیگیری‌های این اداره‌کل و همراهی و همکاری نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی بتوان با جذب اعتبارات لازم دوباره این پروژه را فعال کرد.

ابراهیمی نماینده منتخب مردم سلسله و دلفان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تشکر از فعالیت‌های اداره‌کل راه و شهرسازی در این شهرستان بر حمایت و همراهی با این اداره‌کل در جهت تسریع در پروژه‌های در دست ساخت تأکید کرد.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.