افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

دستگیری سارقان احشام حین سرقت در کهگیلویه و بویراحمد

دستگیری سارقان احشام حین سرقت در کهگیلویه و بویراحمد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری سه سارق احشام در حین سرقت خبر داد.

سرهنگ 'سعید بالش زر 'در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: گزارش‌های مبنی بر سرقت‌های پی در پی احشام در محورهای مواصلاتی استان و استان‌های همجوار به پلیس آگاهی استان ارسال شد. 
وی با بیان اینکه با تلاش و کوشش شبانه روزی ماموران سارقان احشام شناسایی شدند، افزود: سارقان با دو دستگاه خودروی سواری حامل احشام مسروقه از مسیر اصفهان به سمت بابامیدان در حرکت بودند، که در حوالی روستای دشتروم به آنان دستور توقف داده شد اما سارقان بدون توجه به ایست ماموران، اقدام به فرار کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پس از تعقیب و مورد هدف قراردادن لاستیک خودرو‌های حامل احشام مسروقه، هر دو دستگاه خودرو متوقف و سه نفر سارق دستگیر شدند.
سرهنگ بالش‌زر با بیان اینکه تعداد 14 رأس احشام از خودرو‌ها کشف و به همراه متهمان به پلیس اگاهی ارجاع داده شدند، بیان کرد: متعاقب آن چند گروه از ماموران پلیس آگاهی با تلاش و گشت چند ساعته در ارتفاعات مشرف بر روستای 'دلی بجک' دشتروم، تعداد 31 راس احشام مسروقه را که در دامنه ارتفاعات مخفی کرده بودند کشف و به پلیس آگاهی تحویل دادند.
انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.