افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/28

آغاز ساخت 20 فیلم و 200 کلیپ کوتاه از جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه

آغاز ساخت 20 فیلم و 200 کلیپ کوتاه از جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از آغاز ساخت فیلم و کلیپ های تبلیغاتی از جاذبه‌های گردشگری استان برای رویداد بین المللی گردشگردی کرمانشاه 2020 خبر داد.

امید قادری در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به در پیش بودن رویداد گردشگری کرمانشاه 2020 در پاییز امسال، اظهار کرد: به منظور معرفی هرچه بهتر جاذبه‌های گردشگری استان برای این رویداد بزرگ برنامه‌هایی را طرح ریزی کرده‌ایم که از جمله آنها تهیه فیلم‌ها و کلیپ های کوتاه از جاذبه‌های گردشگری شهرستانهای مختلف استان است.

وی از آغاز اجرای این پروژه خبرداد و تصریح کرد: باتوجه به اینکه در این زمان از فصل بهار شاهد زیبایی‌های شگفت انگیزی در شهرستانهای غربی استان هستیم، ساخت فیلم و کلیپ های تبلیغاتی از جاذبه‌های گردشگری این مناطق را در چند روز اخیر آغاز کرده‌ایم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان افزود: فیلمبرداری از جاذبه‌های گردشگری شهرستانهای غربی استان حدود یک هفته‌ای طول می‌کشد و پس از آن فیلمبرداری دیگر جاذبه‌های گردشگری استان انجام خواهد گرفت.

وی بابیان اینکه در این پروژه 20 فیلم و 200 کلیپ کوتاه تهیه می‌شود، عنوان کرد: تلاش شده تا به معرفی جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و فرهنگی، صنایع دستی، آداب و رسوم، سنن و آیین‌های باستانی مناطق مختلف استان به دو زبان فارسی و انگلیسی بپردازیم.

قادری اضافه کرد: برای تهیه فیلم و کلیپ از جاذبه‌های گردشگری استان از یک تیم حرفه ای دعوت به کار شده و طبق برنامه ظرف یک ماه آینده این پروژه تبلیغاتی به اتمام می‌رسد.

وی تصریح کرد: در نظر داریم با اتمام مراحل فیلمبرداری از این جاذبه‌ها، فیلم‌ها و کلیپ های تهیه شده را به شکل گسترده و وسیعی در فضای مجازی و رسانه ملی انتشار دهیم تا مردم ایران با جاذبه های گردشگری استان و رویداد گردشگری کرمانشاه 2020 بیشتر آشنا شوند. 

انتهای پیام
 

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.