افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/07

رعایت خانه نشینی سیر  بیماری را کاهش می دهد

رعایت خانه نشینی سیر بیماری را کاهش می دهد

ایسنا/اردبیل قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: 10 روز خانه نشینی در روزهای آینده باعث کاهش سیر صعودی بیماری در استان خواهد شد.

دکتر افشین فتحی امروز ششم فروردین اظهار کرد: در طی 24 ساعت گذشته تعداد موارد مثبت قطعی براساس جواب آزمایش ویروس شناسی در سطح استان 9 نفر بود بطوریکه کل موارد مثبت قطعی با احتساب امروز به  327 نفر رسید.

وی با اشاره به تعداد موارد بستری در استان گفت: 345 نفر موارد بستری در مراکز درمانی استان وجود دارد که ازین تعداد در 24 ساعت گذشته شاهد سه نفر فوتی در استان بودهایم.

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: کل فوتیهای  ناشی از ویروس کرونا در سطح استان از آغاز این بیماری 47 نفر میباشد.

به گفته وی اگر 10 خانه نشینی رعایت شود شاهد کاهش سیر صعودی بیماری در استان خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، فتحی در ادامه با اشاره به غربالگری 93 درصد مردم استان، خاطرنشان کرد: این روزها سرعت غربالگری بدلیل عدم پاسخ به تماس همکاران و در منزل نبودن مردم کند شده لذا درخواست ما از هم استانیهای عزیز این است که به تماسهای همکاران بهداشتی جواب دهند تا آمار به 100 درصد رسیده و بتوانیم دور دوم غربالگری را شروع کنیم.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.