افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/07

تولید روزانه 1500 ماسک در کارگاه ستاد مردمی مبارزه با کرونای فرخ‌شهر

تولید روزانه 1500 ماسک در کارگاه ستاد مردمی مبارزه با کرونای فرخ‌شهر

ایسنا/چهارمحال و بختیاری رابط ستاد مردمی مبارزه با کرونای بخش فرخ‌شهر با بیان اینکه حدود 300 نفر روزانه در فعالیت‌های این ستاد در فرخ‌شهر فعالیت می‌کنند، گفت: روزانه بین یک‌هزار تا 1500 ماسک در کارگاه‌تولیدی این ستاد تولید و توزیع می‌شود.

امیر کریمی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا از تشکیل ستاد مردمی مبارزه با کرونا در روزهای ابتدایی شیوع کرونا ویروس در فرخ‌شهر خبر داد و اظهار کرد: این ستاد به منظور تجمیع ظرفیت‌ها و امکانات هیات‌های مذهبی، ورزشی، نیروهای بسیجی، گروه‌های جهادی، مردمی، موسسات خیریه و ... در راستای خدمات‌رسانی بهتر و جلوگیری از موازی‌کاری تشکیل شد.

رابط ستاد مردمی مبارزه با کرونا در فرخ‌شهر اضافه کرد: خوشبختانه همکاری خوبی از سوی دستگاه‌های متولی از جمله فرمانداری، بخشداری، مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد، آتش‌نشانی، اتاق بازرگانی، نیروی انتظامی، هلال‌احمر، شهرداری و ... برای خدمات‌رسانی بهتر در حوزه مبارزه با کرونا در شهر فرخشهر با این ستاد صورت گرفته است.

وی با اشاره به فعالیت‌های ستاد مردمی مبارزه با کرونا در فرخ‌شهر، توضیح داد: غربالگری در پلیس‌راه فرخ‌شهر به شهرکرد، ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی، تولید ماسک، فرهنگ‌سازی در راستای پیوستن مردم به کمپین «در خانه می‌مانیم»، تهیه ماسک و اقلام بهداشتی و ... از جمله این فعالیت‌ها است.

کریمی‌نژاد با بیان اینکه حدود 300 نفر روزانه در فعالیت‌های ستاد مردمی مبارزه با کرونا در فرخ‌شهر فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: روزانه بین یک‌هزار تا یک‌هزار و 500 ماسک در کارگاه‌تولیدی این ستاد تولید و توزیع می‌شود.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.