افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/12/02

حضور پرشور مردم سراسر کشور در پای صندوق‌های اخذ رای

حضور پرشور مردم سراسر کشور در پای صندوق‌های اخذ رای

ایسنا/تهران مردم استان‌های کشور، در ساعات ابتدایی آغاز اخذ رای، با حضوری پرشور و در صف‌های طولانی در 208 حوزه انتخابیه، در پای صندوق‌های رای حاضر و اقدام به انداختن آرای خود کردند.

مشارکت 17 هزار نفر در ساعات اولیه آغاز رای گیری در آذربایجان شرقی

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از مشارکت 17 هزار نفر در ساعات اولیه آغاز رای گیری در این استان خبر داد.

علیار راستگو در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: 62 هزار نفر در سطح استان در اجرای این حماسه بزرگ اعم از عوامل اجرایی، نظارت پشتیبانی و لجستیکی مشارکت دارند و از تمامی عوامل قدردانی می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با بیان اینکه مشارکت مردمی یکی از موضوعات مهم است، گفت: امروز ملت قهرمان پرور تبریز به ویژه افراد مسن‌ پای صندوق‌های رای آمده‌اند.

وی با بیان اینکه طبق اعلام ستاد انتخابات کشور و شورای نگهبان، اثر انگشت با استامپ حین رای گیری اجباری نیست، اظهار کرد: با توجه به وجود دستگاه اهراز هویت در تمامی شعبات اخذ رای و وارد کردن شماره و سریال شناسنامه به این سیستم، واجدین رای دهی مشخص می‌شود.

استاندار ایلام: حضور مردم بار دیگر دشمنان را ناامید خواهد کرد

استاندار ایلام گفت: امروز حضور مردم در این انتخابات تمام نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

«قاسم سلیمانی دشتکی»  با حضور در شعبه اخذ رای مدرسه توحید شهر ایلام در نخستین ساعت آغاز رای گیری، رای خود را  به صندوق انداخت.

وی در گفت و گو با خبرنگاران انتخابات امروز را نماد اتحاد ایران اسلامی دانست و گفت :امروز مردم ایلام با حضور در این انتخابات تمام نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

نوذری معاون سیاسی استاندار نیز اظهار کرد: ئیس ستاد انتخابات استان ایلام از استقرار 553 شعبه اخذ رای در ایلام خبر داد و گفت: 450 هزار نفر از جمعیت استان واجد شرایط رای دادن هستند.

معاون استاندار ایلام با اشاره به اینکه 2 حوزه‌ی اصلی و 25 حوزه‌ی فرعی داریم و 553 شعبه اخذ رأی، 380 شعبه‌ی ثابت و 173 شعبه سیار داریم، تصریح کرد: 450 هزار نفر واجدین شرایط داریم که 317 هزار در حوزه ایلام و 133 هزار نفر در حوزه‌ی دهلران هستند.

ادامه دارد...

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.