افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/11/22

محور هراز مسدود شد 

محور هراز مسدود شد 

ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: به غیر از محور سرچم و آزادراه تبریز-زنجان که دارای محدودیت ترافیکی است، بقیه محورهای مواصلاتی استان باز بوده اما تردد با زنجیر چرخ ممکن است.

سرهنگ رضا کریمی نژاد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در اکثر محورهای مواصلاتی استان به ویژه 'محور مراغه هشترود، هشترود به قره چمن، اهر- تبریز، اهر-کلیبر، اهر-مشکین شهر، اهر-ورزقان، بستان اباد، گردنه سایین و...' شاهد بارش برف و کولاک هستیم و تردد به سختی انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی مبنی بر تداوم ناپایداری هوا، مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و درصورت ضرورت نیز تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

وی با بیان این‌که خوشبختانه تاکنون اتفاق خاصی در محورهای مواصلاتی استان نیفتاده است، افزود: گاه، گره‌های ترافیکی در اثر یخ زدگی معابر اتفاق افتاده، اما خوشبختانه هیچ حادثه منجر به فوت و جرح در محورهای مواصلاتی استان نداشته‌ایم.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.