افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/11/22

راهپیمایی 22 بهمن در اکثر نقاط کشور آغاز شده است

راهپیمایی 22 بهمن در اکثر نقاط کشور آغاز شده است

ایسنا/تهران راهپیمایی مردم ولایتمدار و قدرشناس ایران به مناسبت چهل و یکمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و نیز در آستانه چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی و اربعین سردار دلها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تا این ساعت در اکثر نقاط کشور آغاز شده است.

امروز سه شنبه، 22 بهمن ماه، مردم ایران اسلامی علاوه بر تهران در بیش از هزار شهرستان،‌ شهر و بخش و هم‌چنین در بیش از 4 هزار روستا با حضور در خیابان‌های سراسر کشور چهل‌و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

مردم ایران در سراسر استانها و شهرستانها در مسیرهای از پیش تعیین شده حضور یافته اند تا فرا رسیدن یوم‌الله 22 بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را گرامی بدارند و با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و شهدای عزیز تجدید میثاقی دوباره می‌کنند.

در آستانه چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی و اربعین سردار دلها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حضور بی بدیل مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن می‌تواند همچون گذشته برهم زننده معادلات استکبار جهانی بویژه آمریکا و اسرائیل جنایکاری باشد که امروز با طرح کذایی معادله قرن قصد تشنج افزایی در منطقه را دارند.

از عموم مردم ولایتمدار و قدرشناس کشور آمده اند تا با حضور پرشور و انقلابی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، با آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی، حضرت امام خمینی «رضوان الله تعالی علیه» و مقام معظم رهبری «مدظله العالی» تجدید پیمان کنند تا این انقلاب همچون همیشه مسیر پیشرفت و توسعه را بپیماید.

از جمله شعارهایی که مردم در راهپیمایی در حال سر دادن هستند می‌توان به 'این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، ما پیرو مکتب حسینیم' ' یاد امام خمینی پاینده باد رهبر ما خامنه‌ای زنده باد'، در بهار آزادی جای شهدا خالی و خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است' اشاره کرد.

به گزارش ایسنا، راهپیمایی 22 بهمن در ایران همه ساله با سالگرد انقلاب 1357 ایران و در آخرین روز از دهه فجر برگزار می‌شود. در این روز مردم به خیابان‌ها می‌آیند و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیرند.

آغاز راهپیمایی 22 بهمن در البرز

مردم البرز همزمان با سراسر کشور، برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن به صحنه آمدند.

راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم در استان البرز همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش ایسنا، در مرکز استان پنج مسیر برای راهپیمایی در نظر گرفته شده است، مسیر شماره یک از میدان شهدا به سمت چهاراه طالقانی و میدان جمهوری اسلامی، مسیر شماره دو از میدان آزادگان به طرف چهاراه طالقانی و میدان جمهوری اسلامی، مسیر شماره سه از فلکه اول رجایی شهر به سمت بلوار ماهان و میدان جمهوری اسلامی، مسیر شماره چهار از میان جاده به سمت سه راه رجایی شهر و میدان سپاه و میدان جمهوری اسلامی و مسیر شماره پنج از مسجد حضرت ابوالفضل دولت آباد به سمت بلوار علامه جعفری و میدان سپاه و میدان جمهوری اسلامی است. امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در مراسم پایانی سخنرانی خواهد کرد.

همزمان در سایر مناطق استان هم جشن 41 سالگی انقلاب آغاز شده است.

راهپیمایی بزرگ یوم‌الله 22 بهمن در ایلام آغاز شد

40 سال از آن روز افتخارآمیز و پرخاطره می‌گذرد ، مردم استان ایلام به یاد آن حماسه‌ی بزرگ امروز هم گردهم می‌آیند و فریاد عشق را سر می‌دهند و به همه‌ی جهانیان نشان می‌دهند ما پای آرمان‌هایمان ایستاده‌ایم.

 امروز ، 22 بهمن 1398 است، با اینکه ساعت آغاز راهپیمایی در ایلام ساعت 9 و 30 دقیقه اعلام شده است ، اما مردم زودتر از این ساعت خود را به میدان 22 بهمن برای آغاز روزی شیرین و شورآفرین، رسانده‌اند.

آری نامگذاری این میدان به نام 22 بهمن اتفاقی نیست، این میدان 41 سال است که شاهد حماسه‌ی حضور مردم است و اگر زبان بگشاید خواهد گفت که مردان و زنان این دیار از اینجا حماسه‌ی حضور را با قصد قربت به خدای بزرگ‌تر مشق کرده‌اند و طنین الله‌اکبرهای عاشقانه‌شان برای همیشه ماندگار است.

امروز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار دل‌ها است و حضور مردم در فجر سلیمانی، معنایی دیگر دارد.

مردم ایلام از میدان 22 مسیر خیابان آیت‌الله حیدری را طی خواهند کرد و در میدان شهید کشوری اجتماع عاشقانه‌ی خود را تشکیل خواهند داد.

سخنران این مراسم «حاجی‌میرزایی» وزیر آموزش و پرورش خواهد بود.

راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر آغاز شد

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مرکز و شهرستان های تابعه استان بوشهر آغاز شد.

این راهپیمایی پرشور در بوشهر از بسیج ناحیه مرکزی تا میدان رئیسعلی دلواری و با سخنرانی سردار رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا همراه خواهد بود. 

همچنین مردم شهرهای برازجان از میدان 17 شهریور تا میدان شهید چمران، خورموج از میدان امام تا میدان شهید مهدوی، دیّر از گلزار شهدای گمنام تا میدان غدیر، کنگان از میدان شهید بهشتی تا ساحل و روبروی گمرک قدیم، دیلم از میدان ساعت تا مصلی جمعه، جم از پل بازار تا مصلی جمعه، گناوه از میدان امام تا مصلی جمعه، اهرم از مسجد قائم تا مصلی جمعه، و عسلویه از میدان فتح تا پارک ساحلی را به عنوان مسیرهای راهپیمایی بزرگ 22 بهمن پیموده و با مشت های گره کرده و پولادی بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام می کنند. 

آغاز راهپیمایی 22 بهمن در خراسان شمالی

راهپیمایی 22 بهمن در خراسان شمالی آغاز شد.

 راهپیمایی 22 بهمن مردم خراسان شمالی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

امروز مردم با بصیرت خراسان شمالی در بیش از 90 نقطه از این استان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده و بار دیگر پایبندی خود را به آرمان های انقلاب نشان خواهند داد.

امروز اقوام کرمانج، ترک، ترکمن و فارس با حضوری پرشور و با مشت های گره کرده و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را به دشمنان و استکبار نشان می دهند.

مسیر راهپیمایی مرکز خراسان شمالی از میدان شهید تا مصلی است.

راهپیمایی 22 بهمن در خراسان جنوبی آغاز شد

راهپیمایی 22 بهمن همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی آغاز شد.

مراسم راهپیمایی در بیرجند، مرکز خراسان جنوبی، دقایقی پیش با حضور مردمی که از ساعات اولیه صبح در میدان شهدا تجمع کرده بودند، آغاز شد.

به گزارش ایسنا، مسیر راهپیمایی، میدان شهدا، خیابان شهدا، میدان ابوذر، خیابان ارتش، خیابان پاسداران و میدان قدس خواهد بود.

مردم با سردادن شعارهایی از انقلاب و نهضت اسلامی خود حمایت کرده و در حال پیمودن مسیر راهپیمایی هستند.

در دیگر شهرستان‌ها نیز از دقایقی بعد راهپیمایی با حضور مردم و مسئولان آغاز خواهد شد.

سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران ویژه مراسم راهپیمایی در مرکز استان  خواهد بود.

آغاز راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در مشهد

راهپیمایی بزرگداشت چهل‌ویکمین فجر انقلاب اسلامی در مشهد از دقایقی قبل از میدان 15 خرداد به سمت حرم مطهر رضوی آغاز شد.

مردم ولایتمدار و انقلابی مشهد امروز مسیر میدان 15 خرداد تا حرم مطهر رضوی را با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «22 بهمن ماه، یوم الله، یوم الله»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده» راهپیمایی و یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش را گرامی می‌دارند.

راهپیمایی در مسیر خیابان امام رضا (ع) تا حرم مطهر امام رضا(ع) ادامه می‌یابد و برادران از باب الرضا (ع) و خواهران از باب الجواد (ع) وارد صحن جامع رضوی می‌شوند و حجت‌الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه سخنران پایانی این مراسم خواهد بود.

ادامه دارد...

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.