افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/11/21

افتتاح پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان در نیمه نخست سال 1399

افتتاح پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان در نیمه نخست سال 1399

ایسنا/اردبیل بارش برف که از یکشنبه چهره استان اردبیل را سفیدپوش کرده امروز در بسیاری از مناطق ادامه یافت و به تعطیلی مدارس منجر شد.

در چله زمستان دیار سردسیر سبلان در حالی حریر سفید بر تن کرد که این بارش بعد از ماه‌ها خشکسالی ساکنان شمال، جنوب و مرکز استان اردبیل را امیدوار به سال آبی پربارش کرد و کشاورزان نیز در دوره انتظار از این بارش‌ها و رحمت الهی خوشحال شدند.
به رغم مشکل ترددی هموطنان در جاده‌ها و گردنه‌های صعب‌العبور این استان بارش برف برای دومین روز متوالی بسیاری از مدارس را در این استان به تعطیلی کشاند.
به گزارش ایسنا، آموزش و پرورش استان اردبیل در اطلاعیه شماره یک خود اعلام کرد: دوشنبه 21 بهمن در اردبیل پیش‌دبستانی، ابتدایی، مدارس استثنایی و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی تعطیل خواهد بود.
همچنین در خلخال، مشگین‌شهر، ارشق و لاهرود تمامی مقاطع تحصیلی، در بیله‌سوار، جعفرآباد، انگوت، شاهرود و هیر پیش‌دبستانی و ابتدایی و در پارس‌آباد و گرمی تنها مقطع پیش‌دبستانی در نوبت قبل از ظهر به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.
آموزش و پرورش استان اردبیل در اطلاعیه خود اعلام کرد: مدارس بیله‌سوار، جعفرآباد، انگوت و شاهرود در مقطع متوسطه دوره اول و دوم و در گرمی ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.
انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.