افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.ilna.ir

1396/11/25

پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به مجموعه‌های اشتغالزا

پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به مجموعه‌های اشتغالزا

استاندار البرز با بیان اینکه از مجموعه‌هایی که اشتغالزایی دارد حمایت می‌کنیم، گفت: آمادگی پرداخت وام و تسهیلات ارزان قیمت نیز برای رونق تولید وجود دارد.

به گزارش ایلنا از کرج، محمدعلی نجفی صبح امروز در جریان بازدید از گلخانه کشت محصولات کشاورزی و دارویی مورد مصرف در صنایع غذایی گفت:‌ این مجموعه کشاورزی چند هدف را دنبال می‌کند، محصولات عاری از کود و سموم دفع آفات و همین طور اشتغال زایی که جمعی از فارغ التحصیلان کشاورزی در این بخش مشغول بکار شده اند.

وی با اشاره به اشتغالزایی این مجموعه کشاورزی افزود: تلاش این مجموعه کشاورزی آن است که از تولید مستقیم به دست مصرف کننده برسد و ما هم از مجموعه هایی که جذب اشتغالزایی دارد حمایت می کنیم.

 نجفی در ادامه با تاکید بر رفع موانع تولیدی تصریح کرد: شهرداری ها باید با درنظر گرفتن حداقل عوارض شهری، حمایت های لازم را در این زمینه داشته باشند و در بازاریابی ها نیز زمینه توسعه کار را فراهم کنند.

وی افزود: آمادگی پرداخت وام و تسهیلات ارزان قیمت نیز برای رونق تولید وجود دارد.

این گلخانه در حال کشت،30 مدل از انواع سبزی های خوراکی را با ارزش غذایی بالا تولید می کند که در صنعت آشپزی و چیدمان مصارف این بخش کاربرد دارد.

این واحد کشاورزی توانسته زمینه اشتغال پایدار 50 نفر را نیز فراهم کند.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.