افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.mehrnews.com

1397/01/07

اقدامات ستاد گردشگری شهرداری تهران منسجم تر از سنوات قبل است

اقدامات ستاد گردشگری شهرداری تهران منسجم تر از سنوات قبل است

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار مومنی با اشاره به این مطلب که آمارها از افزایش 12 درصدی سفر و کاهش تلفات در نوروز 97 حکایت دارد گفت: تعطیلات نوروزی 2 هفته ادامه دارد و مردم پس از یکسال کاری به مسافرت می روند.

وی با بیان این مطلب که طی 10 سال گذشته سفرها کم نشده بلکه افزایش یافته است، ادامه داد: سال 96 بیش از یک میلیون خودرو جدید و 2 میلیون راننده جدید وارد چرخه حمل ونقل شدند.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه امسال ترافیک های سنگین خیلی نداشتیم، گفت: متوسط سرعت در نوروز امسال یک کیلومتر بر ساعت افزایش یافت.

وی گفت: امروز هم مسیر رفت و هم برگشت به سمت شمال کشور پرتردد است. ضمن اینکه مردم همکاری خوبی با همه دستگاه ها داشتند.

سردار مومنی تاکید کرد: هر سال روند کاهشی سوانح و حوادث و افزایشی رعایت قوانین را شاهدیم؛ همچنان 16 هزار کشته رقم بالایی است و همه باید تلاش کنیم که این میزان کاهش یابد.

وی با بیان این مطلب که تعداد کشته های تصادفات کشور به ازای 10 هزار وسیله نقلیه از میانگین دنیا کمتر هستیم ادامه داد: ایجاد هم افزایی با همکاری و تعامل و جلب اعتماد مردم ضروری است. ضمن اینکه هیچ منافاتی بین اقتدار در اجرای قانون و رعایت ادب و احترام نیست.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.