افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

مدیرکل مدیریت بحران:
هر 6 ماشین گرفتار در سیلاب رود دره پرند نجات پیدا کردند/خسارت جانی نداشتیم

مدیرکل مدیریت بحران: هر 6 ماشین گرفتار در سیلاب رود دره پرند نجات پیدا کردند/خسارت جانی نداشتیم

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به اینکه سیلاب روددره بوستان مشاهیر شهرجدید پرند خسارت جانی نداشته است، گفت: هر 6 خودروی گرفتار در این حادثه نجات پیدا کردند.

منصور درجاتی در گفت و گو با ایسنا، درباره انتشار اخباری مبنی بر وقوع سیل در شهر جدید پرند، توضیح داد: به این حادثه سیل نمی توان گفت در حقیقت بعضا در پی افزایش دبی آب رودخانه ها، سیلاب در رودره ها اتفاق می افتد و شاید در مناطق شهری حتی شهروندان متوجه چنین اتفاقاتی نباشند.

وی افزود: در بوستان مشاهیر فاز 6 شهرجدید پرند رود دره ای وجود دارد که عصر روز گذشته درپی بارش ها سیلابی شده و علی رغم ممنوعیتی که برای حضور در بوستانها وجود دارد، حدود 6 خودرو با توجه به ممنوعیت و تذکرات نیروهای انتظامی، خود را به طریقی به اطراف این روددره رسانده اند و اتراق کرده اند که با سیلابی شدن روددره گرفتار شدند.

وی ادامه داد: خوشبختانه سرنشینان در ساعت 21:30 شب گذشته نجات پیدا کردند و هیچ خسارت جانی و مصدومیت در این حادثه نداشتیم.

وی تاکید کرد: باتوجه به پیش بینی سازمان هواشناسی برای بارش های شدید آمادگی کامل در دستگاه های اجرایی و امدادی وجود داشت و تمهیدات لازم اندیشیده شده است. بر همین اساس جای نگرانی برای شهروندان وجود ندارد؛ البته درپی بارش های امروز در کهریزک و اطراف حرم امام خمینی(ع) و رباط کریم تجمع آب و آبگرفتگی هایی داشتیم که با اقدام به موقع عوامل اجرایی مشکل برطرف شد.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.