افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

پیش‌بینی افزایش ترافیک پایتخت از امروز

پیش‌بینی افزایش ترافیک پایتخت از امروز

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آماده‌باش پلیس برای مدیریت ترافیک در پایتخت همزمان با آغاز هفته اول اردیبهشت ماه خبر داد.

سردار محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مجوز صادره از سوی ستادملی مقابله با کرونا برای فعالیت صنوف کم‌خطر در پایتخت گفت: در همین راستا پیش‌بینی ما این است که شاهد افزایش حجم ترافیک در معابر پایتخت باشیم و در همین راستا هم پلیس راهنمایی و رانندگی برای روانسازی ترافیک در آماده باش خواهد بود.

وی درباره اینکه براساس پیش‌بینی پلیس حجم ترافیک چند درصد افزایش خواهد یافت، گفت: با توجه به لیست کامل مشاغل مجاز و تعداد صنوفی که از طریق سامانه مجوز فعالیت را دریافت کرده‌اند، نمی‌توان پیش‌بینی عددی را مطرح کرد، اما آنچه که مشخص است این است که ترافیک در پایتخت به نسبت هفته آخر فروردین ماه افزایش خواهد یافت.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به عدم اجرای طرح ترافیک در پایتخت تا پایان هفته جاری نیز گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا طرح ترافیک تا پایان هفته جاری نیز در تهران اجرا نخواهد شد.

مهماندار از مردم خواست که از تردد غیرضروری در شهر خودداری کرده  ودر صورت امکان بیشتر در خانه حضور داشته باشند.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.