افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/28

تخصیص شماره مستخدم و شناسه در سامانه کارمند ایران/ الزام ادارات به اخذ شماره مستخدم فرهنگیان

تخصیص شماره مستخدم و شناسه در سامانه کارمند ایران/ الزام ادارات به اخذ شماره مستخدم فرهنگیان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، ضمن ابلاغ بخشنامه تخصیص شماره مستخدم و شناسه در سامانه کارمند ایران گفت: ادارات کل استان‌ها موظف به مراجعه به سامانه کارمند ایران و اخذ شماره مستخدم برای کارکنان فاقد آن، می‌باشند.

به گزارش ایسنا، بخشنامه تخصیص شماره مستخدم و شناسه در کارمند ایران به همه ادارات آموزش و پرورش ابلاغ شد.

در این بخشنامه آمده است: در اجرای ماده 15 ضوابط اجرایی بودجه سال 1398، ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه و تبصره 21 قانون بودجه سال 1399 کل کشور و از آنجا که پرداخت حقوق تیرماه سال جاری منوط به اخذ شماره مستخدم و شناسه از سامانه کارمندان ایران است، لذا تاکید می‌شود مشخصات تمام نیروهای رسمی، پیمانی، قرارداد کار معین فاقد شماره مستخدم و شناسه در سامانه کارمندان ایران به نشانیhttp://www.karmandiran.ir/ثبت و تصاویر مدارک مربوطه در سامانه مذکور بارگذاری شود.

بر اساس این گزارش؛ حکم استخدام اولیه که شماره مجوز مربوطه در شرح حکم کارگزینی ثبت شده باشد، آخرین حکم کارگزینی، تصویر آخرین تاییدیه گزینش، رای قطعی نیروهایی که از طریق آرای دیوان عدالت اداری بکارگیری شده‌اند، نیروهای قرارداد کار معین، اولین و آخرین قرارداد مهمور به مهر اداره مربوطه، آخرین نظریه گزینش و ریز واریز بیمه تامین اجتماعی(قبل از سال 1390) مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری برای نیروهای رسمی/ پیمانی می‌باشد.

این گزارش می افزاید: ثبت اطلاعات صرفا برای نیروهای قرارداد اولیه قبل از سال 1390، مربیان قرآنی بعد از سال 1390 ، نیروهایی که با رای دیوان عدالت اداری مشعول بکار شده‌اند، امکان پذیر است.

نیروهایی که به دلیل نداشتن شماره مستخدم امکان بازنشستگی آنها توسط صندوق بازنشستگی فراهم نشد، مدارک «حکم بازنشستگی» و« نامه سازمان بازنشستگی مبنی بر نیاز به شماره مستخدم فرد بازنشسته»، می‌بایست در سامانه مذکور اسکن کنند.

لازم به ذکر است؛ بر اساس این بخشنامه نام کاربری و رمز ورود به سامانه کارمند ایران باید از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان دریافت شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، شایان ذکر است؛ نیروهای خدماتی سال 1391 و نیروهای تبدیل وضعیت براساس طرح مهرآفرین، مشمول این بخشنامه نمی‌شوند و در صورت رفع اشکال، مراتب اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.