افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/20

لزوم توجه ویژه ستاد کرونا به سکونتگاه‌های غیررسمی / احتمال قطع خدمات شهرداری بخاطر مشکلات مالی

لزوم توجه ویژه ستاد کرونا به سکونتگاه‌های غیررسمی / احتمال قطع خدمات شهرداری بخاطر مشکلات مالی

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران خواستارتوجه ستاد کرونا به سکونتگاه‌های غیر رسمی جنوب تهران شد.

به گزارش ایسنا، حسن خلیل آبادی پس از استماع گزارش دکتر علیرضا زالی - فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران - با بیان این که چندی پیش بنده با خط ارتباطی 4030 تماس گرفتم و 20 دقیقه پشت خط بودم اما یکباره ارتباط قطع شد، گفت: از فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران می‌خواهم که به مسئله شیوع این بیماری در جنوب شهر و سکونتگاه‌های غیر رسمی اطراف تهران توجه کند و به دو بیمارستان هفت تیر و فیروز آبادی که جزو بیمارستان‌های کم‌برخوردار نیز هستند توجه ویژه‌ای داشته باشد.

وی با بیان این که بهداشت و درمان در شهر ری میان دو دانشگاه علوم پزشکی تقسیم شده است، گفت: بهداشت در شهر ری مربوط به یک دانشگاه و درمان مربوط به یک دانشگاه دیگر است که این مسئله موجب ایجاد ناهماهنگی در ارائه خدمات شده است.

خلیل آبادی در پایان بر لزوم توجه به وضعیت پادگان ها و تامین امکانات و تدابیر بهداشتی و پیشگیرانه تاکید کرد.

همچنین حسن رسولی خزانه دار شورا نیز پس از استماع گزارش فرمانده ستاد مبارزه با بیماری کرونا در تهران با بیان این که انسجام وهماهنگی در ستاد ملی مبارزه با شیوع کرونا نیست، گفت: به نظر می‌رسد صدای غیر واحدی از مدیریت بحران به گوش می‌رسد.

وی در این راستا به اظهارات دو تن از مقامات ارشد کشور اشاره کرد که یکی گفت از شنبه کار تمام است و به شرایط عادی برمی‌گردیم و دیگری هم گفت که از پس فردا خلوت سازی می‌کنیم اما مردم اثرات هیچ کدام از این دو تصمیم را ندیدند.

رسولی با بیان این که شهرداری تهران از نظر مالی نفس‌های آخر را می‌کشد خاطر نشان کرد: با توجه به کاهش شدید منابع درآمدی اگر توزیع بخشی مدنظر روحانی و وزیر بهداشت در منابع مالی ادامه داشته باشد با کمال تاسف باید اعلام کنم در روزهای آینده مجبور هستیم به دلیل این که جیب‌هایمان در شهرداری خالی است این خدمات را قطع کنیم و آن را ادامه ندهیم.

خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران افزود: از شما دکتر زالی تقاضا می‌کنم که هوای شهرداری را داشته باشد و در توزیع منابع حاکمیتی و فرابخشی به شهرداری هم توجه کنید.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.