افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/19

استقرار تیم‌های سازمان انتقال خون در موزه هفت چنار

استقرار تیم‌های سازمان انتقال خون در موزه هفت چنار

شهردار منطقه 10 از استقرار تیم‌های سازمان انتقال خون در موزه هفت چنار خبر داد.

مجید رباتی در گفت و گو با ایسنا، با اعلام خبر استقرار تیم‌های سازمان انتقال خون در موزه هفت چنار گفت: با توجه به شرایط حاکم در جامعه و تاکید بر خانه ماندن شهروندان، شاهد آن هستیم که مراجعه مردم به سازمان انتقال خون کاهش یافته است.

وی با بیان این که در حالی مراجعه شهروندان به سازمان انتقال خون کاهش یافته که نیاز مراکز درمانی به خون و فرآورده‌های آن همچنان پا برجا است، گفت:  در همین راستا با کمک سازمان انتقال خون و بسیج منطقه و همچنین کانون فرهنگی هفت چنار تیم‌های سازمان انتقال خون در موزه هفت چنار مستقر شده‌اند.

شهردار منطقه 10 با بیان این که اخذ خون از مردم با رعایت کامل موازین بهداشتی و در محیطی کاملا استریلیزه و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام می‌شود، گفت: از ساعت 9 تا 15 امروز این تیم‌ها در موزه هفت چنار مستقر هستند و امیدواریم بتوانیم قسمتی کوچک از مشکلات این روزها در تامین خون و فرآورده‌های خونی سازمان انتقال خون را برطرف کنیم.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.