افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/06

امدادرسانی به بیش از 9000 تن در 19 استان سیل‌زده طی 3 روز

امدادرسانی به بیش از 9000 تن در 19 استان سیل‌زده طی 3 روز

رئیس سازمان امداد و نجات، جزییات امدادرسانی به استان‌های سیل‌زده را تشریح کرد.

مرتضی سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا، ‌ در مورد آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان از سوم فروردین ماه تاکنون گفت: 19 استان آذربایجان شرقی، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، رضوی و شمالی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، مازندران، مرکزی و هرمزگان از سوم فروردین ماه درگیر سیل هستند.  

وی با بیان اینکه 500 امدادگر در قالب 100تیم، امدارسانی به سیل زدگان را در دستور کار خود قرار داده‌اند، افزود: امدادگران در این روزها به 9757نفر از هموطنان در  61شهر و روستاو 9محورکوهستانی امدادرسانی کردند و از این میان 536 نفر را اسکان اضطراری دادند و 79 تن از هموطنان را به مناطق امن منتقل کردند.

سلیمی با بیان اینکه امدادگران از 59 واحد مسکونی تخلیه آب را انجام داده و 14 دستگاه خودرو را مسیر سیلاب نجات دادند، افزود: امدادگران در این مدت میان سیل زدگان 102 دستگاه چادر، 2849 تخته پتو، 1148 تخته موکت، 376 کیلوگرم نایلون و 676 بسته غذایی توزیع کردند.

رئیس سازمان امداد و نجات  ادامه داد: همچنان امدادرسانی در بوشهر، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، سمنان، فارس و خوزستان ادامه دارد.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.